,,Choinka w Przedszkolu"
16.01.2017 p-paterek_2012 329

Jak co roku tak i w tym stanęła na naszym przedszkolnym korytarzu ogromna choinka. Jednak na początku znajdowały się na niej tylko lampki. Ozdoby z ubiegłych lat straciły swój blask i urok, więc „odeszły na zasłużoną emeryturę”. Wtedy na ciekawy pomysł wpadła nasza Pani Dyrektor. Na tablicy ogłoszeń pojawiła się prośba, aby to dzieci wraz z rodzicami wykonały ozdoby własnoręcznie. Na odzew nie trzeba było długo czekać. Już po kilku dniach na choince zawisły bałwanki, aniołki, gwiazdki, łańcuchy, śnieżynki, bombki ozdobione cekinami i tasiemkami i wiele innych ciekawych ozdób.

Z tego miejsca dziękuję wszystkim tym dzieciom i rodzicom, którzy odpowiedzieli na naszą prośbę i wykonali ozdoby na choinkę. Cieszy ona oko do dziś.