,,Bal karnawałowy 2017"
08.02.2017 p-paterek_2012 405
08.02.2017

W piątek, 27 stycznia 2017 r., odbył się w naszym przedszkolu karnawałowy bal przebierańców. Od samego rana słychać było pozytywne zamieszanie. Każde z dzieci próbowało rozpoznać pod maską swojego kolegę lub koleżankę. Wszyscy z zaciekawieniem oglądali swoje stroje. Były one bardzo kolorowe, pomysłowe a niektóre idealnie pasowały do charakteru i temperamentu dziecka. Wśród bawiących się były wróżki, księżniczki, syrenki, czarownice, Masza z bajki „Masza i niedźwiedź”, zwierzątka, Anna i Elza z „Krainy lodu” a także strażacy, policjanci, piłkarze, spidermann, kowboje, piraci oraz wiele innych postaci.

Dzieci tańczyły w parach, w kółeczkach, robiły węże, słowem zabawa była przednia, a to dzięki panu Marcinowi, który przygrywał do tańca.