,,Brzydkie kaczątko"
24.04.2017 p-paterek_2012 214
24.04.2017

30 i 31 marca odbyło się przedstawienie pt. „Brzydkie kaczątko”. Data nie była przypadkowa, ponieważ 2 kwietnia przypada Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Święto obchodzone jest w dzień urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena. Dzień ten ma na celu rozpowszechnianie książek dla dzieci oraz wspieranie czytania przez najmłodszych. Jako że przedszkolacy wchodzą dopiero w świat książek poprzez słuchanie bajek, baśni i opowiadań czytanych przez dorosłych, wraz z wychowawczynią Alicją Dembińską, przełożyły tę piękną baśń na scenę. Każde z dzieci miało rolę do zagrania, była scenografia i piękne stroje, dzieci śpiewały i tańczyły. Na zakończenie mali aktorzy otrzymali gromkie brawa i słodka niespodziankę.

Z tego miejsca bardzo dziękuję rodzicom za przygotowanie strojów.