W krainie zagadek
17.05.2017 p-paterek_2012 244

9 maja 2017 r. przyjechali do naszego przedszkola aktorzy ze studia Artystycznego Akada i zabrali dzieci „Podróż do krainy zagadek”. Głównym bohaterem przedstawienia jest niegrzeczny chłopiec Filip, który nie lubi czytać książek. Jego marzeniem jest, aby dostać  w prezencie urodzinowym od rodziców laptop. Jednak bardzo się rozczarował, gdyż rodzice podarowali mu książkę. Przez swoje złe zachowanie znalazł się w zaczarowanej krainie, gdzie spotkał Pana Zagadkę. Dzięki niemu i jego „czarodziejskim” zagadkom chłopiec odkrył urok książek i obiecał je szanować.

Aktorzy zapraszali do wspólnej zabawy również przedszkolaków co pomaga dzieciom w przełamaniu tremy, wstydu i pozwala sprawdzić swoje możliwości