Na "Ranczo u Amadeusza"
24.05.2017 p-paterek_2012 170
24.05.2017

15 i 16 maja 2017 r. nasi przedszkolacy wybrali się na wycieczkę. Celem było  „Ranczo u Amadeusza” na Bielawach. Atrakcji było co niemiara. Dzieci mogły pogłaskać kozę Balbinkę i jej synka Wojtka oraz australijską jaszczurkę, a także wziąć na rękę karaluchy z Madagaskaru. Oglądały rzadko spotykane gatunki kur, nutrie oraz królika, które mogły karmić. Próbowały zaprzyjaźnić się z kawką Filipką, ale ta była trochę nieufna. Za to jeżyk mimo pobudki był życzliwy dzieciom i pozwalał się głaskać.  Chętnym przedszkolakom malowano twarze, inne robiły olbrzymie bańki mydlane, niektóre dzieci „łowiły ryby”, jeszcze inne dosiadały kucyka. Na zakończenie wycieczki dzieci zjadły kiełbaski upieczone na grillu. Pogoda dopisała więc zabawa była przednia.

Zapraszamy do naszej galerii, a przekonają się Państwo sami.