"Brzydkie kaczątko" na deskach NOK-u
22.06.2017 p-paterek_2012 195
22.06.2017

W środę, 21 czerwca, przedszkolaki z grupy Biedronki wzięły udział w Przeglądzie Teatrzyków Przedszkolnych zorganizowanym przez Nakielski Ośrodek Kultury w Nakle. Na scenie wystawiły baśń H.Ch. Andersena pt. „Brzydkie kaczątko”. Młodzi aktorzy dzielnie pokonali tremę i brawurowo odegrali swoje role. Rodzice – możecie być dumni ze swoich pociech. A ci, którzy bali się najbardziej, na scenie zapomnieli o nocnych koszmarach i zagrali jak zawodowcy. Ostatnie słowa brzydkiego kaczątka, które wypowiada będąc już pięknym łabędziem brzmią: „Bo każdy z nas jest piękny, nawet jeśli inni nie potrafią tego dostrzec”. Warto o tym pamiętać, bo to bardzo wartościowe przesłanie.

W przedstawieniu udział wzięły wszystkie „Biedronki” a do Przeglądu dzieci przygotowała p. Alicja Dembińska.